Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

MAGZINE E RE 500 m2 NE SKELE-VLORE

3 Euro

Përshkrimi

KAM NJE OBJEKT TE RI MAGAZINE PREJ 200 m2 NE KATE … GJITHSEJ SIP E PERDORSHME PER MAGAZINE 400 m2
KJO ESHTE E PERSHTATSHME PER MAGAZINIM PRODUKTESH USHQIMORE E INDUSTRIALE NE NJE POZICIONSHUME TE VOLITSHEM AFER PORTIT TE VLORES DHE 70-80 METRA LARGE RRUGES SKELE UJI FTOHTE
CMIMI ESHTE 3 EURO PER m2 OSE I NEGOCUESHEM
TE INTERESUARIT MUND TE ME KONTAKTOJNE NEPERMJET:
– ADRESES SE E-MAIL-IT: transl8er4life@aol.com
– TELEFONIT: 001 815 355 8209


Fjalë Kyçe:
Statistika: 916 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

CAKE

100 m LARGE NGA DETI NE SKELE-VLORE


23/09/2009 11:17 am


001 815 355 8209


Ofertat Më Të Shikuara