Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Objekt Biznesi

Kontakt

Përshkrimi

Objekti ndodhet ne qytetin e kukesit permasat e tij jane 100m2 mund te shfrytezohet per cfare do lloj biznesi dhe ska nevoj per ta ruajtur fare esht i siguruar per cdo gje per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e tel.+355695782223


Fjalë Kyçe:
Statistika: 835 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Egzoni

Kukes


07/05/2011 1:20 pm


+355695782223


Ofertat Më Të Shikuara