Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Pushime ne Durres ; apartament pushimi 1+1 ne Golem tek kompleksi Xixa 50m larg detit

Kontakt

Përshkrimi

Jap me qera apartment pushimi 1+1 ne katin e 3.te ne Golem tek kompleksi Xixa me pamje nga deti dhe 50 m larg detit.
Apartamenti i cili eshte i mobiluar bashkohor dhe me shije perbehet nga nje dhome gjumi me nje krevat dopio dhe nje krevat tek, dhoma e ndenjes me 3 divana qe mund te perdoren si krevate, kuzhine, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartameti ka televizor , frigorifer te madh ,lavatrice, kend gatimi, kondicioner dhe depozite uji qe garanton 24 ore uje .

Cmimet per vitin 2010 jane si me poshte:
15 Euro nata per muajt Mars Prill Maj;
17 Euro nata per muajin Qershor;
30 Euro nata per muajt Korrik Gusht;
17 Euro nata per muajin Shtator;
15 Euro per muajt Tetor e keshtu me rradhe.
Per informacione dhe prenotime kontaktoni ne numrin:
00355 42 261544 ( cdo dite pas ores 15:00)


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 4014 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

DZ

Golem Durres


05/03/2010 4:32 pm


00355 42 261544 ( cdo dite pas ores 15:00)


Ofertat Më Të Shikuara