Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

sarande,jepet me qera ambjent sherbimi bar-restorant-piceri-pool&beach bar

Kontakt

Përshkrimi

Ambjenti i restorant-piceri pool&beach bar ndodhet brenda rezidences”Gjiri i bougainvilleve” rruga Butrinti ,Sarande , nje nga resortet me luksoze ne Shqiperi vetem 1 km nga qendra e Sarandes. Rezidenca eshte e mire organizuar ne brendesi te saj dhe ka nje klientele te perzgjedhur.Ajo ndodhet ne breg te detit dhe ofron komoditetin e dhenies se sherbimeve mjaft cilesore. Ambjentet e sherbimit jane te kompletuara me paisje cilesore dhe bashkekohore. Kontrata e qirase do te jete minimalisht 1 vjecare me nje vlere qiraje 2500€/muaj


URL: http://www.bougainvillebay.com/
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1473 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

sarande,jepet me qera ambjent sherbimi bar-restorant-piceri-pool&beach bar sarande,jepet me qera ambjent sherbimi bar-restorant-piceri-pool&beach bar sarande,jepet me qera ambjent sherbimi bar-restorant-piceri-pool&beach bar sarande,jepet me qera ambjent sherbimi bar-restorant-piceri-pool&beach bar sarande,jepet me qera ambjent sherbimi bar-restorant-piceri-pool&beach bar

Postuar Nga:

Agi

Sarande


26/02/2014 9:18 am


0672044353


Ofertat Më Të Shikuara