Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINA

Kontakt

Përshkrimi

shhitet ose jepet me qera magazine me siperfare 300m/2 magazine e mbyllur dhe me gjithe toke perreth 500m/2.ka lartesi afersisht 7 metra e pershtatshme per tu bere me 2 kate.cmimi per qera 450mij leke te vjetra,i diskutueshem.Ndersa cmimi per tu shitur eshte 320 €/m2 i diskutueshem.per cdo informacion me shume… kontakt www.olt-bossy@hotmail.com 0685535156


URL: WWW.OFROJ.COM
Fjalë Kyçe:
Statistika: 864 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINA SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINA

Postuar Nga:

OLTI

TEK ISH SMT 4 RRUGET SHIJAK(DURRES)


01/05/2010 6:32 am


+355685535156


Ofertat Më Të Shikuara