Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shtepi me qera

220 Euro

Përshkrimi

Kemi nje shtepi 95,metra katror shtepia ndollet ne zdrale pallat i ri i sa po ndertuar shtepia ka 2 dhoma gjumi sallon guzhina per te gatuar ne vedi si dhe koridor dhe 2 banio dhe nje ballkon me siperfaqe 18 metra katror


Fjalë Kyçe:
Statistika: 4346 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shtepi me qera

Postuar Nga:

flori

shkoder


30/11/2009 9:12 am


00393284148595


Ofertat Më Të Shikuara