Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tek;RR” Don Bosko

600 Lek

Përshkrimi

Dyqan 200m2 kati dyte,i pershtateshem peretj.I kompletuar me dy tualete funksjonale,drita,uje,si dhe vetrat super te madhe.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 800 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

adrian

Tirane


23/09/2011 6:13 pm


0684040835


Ofertat Më Të Shikuara