Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, jap me qera apartment

500 Euro

Përshkrimi

Ne rrugen Sami Frasheri , prane liqenit jepet me qera apartament 2+1 me 2 banja, siperfaqe 114 m2, kati 8 ne pallat te ri me ashensor Apartamenti eshte i mobiluar , I pajisur me kondicioner ne cdo ambient , telefon , internet, lavastovilie etj.
Uje dhe energji elektrike 24 h.
Pozicionimi i apartamentit shume prane liqenit ( mushkerise se qytetit) dhe bllokut me ambientet e tij te sherbimit dhe argetimit, e ben ate pjese te nje zone mjaft te preferuar banimi.
Cmimi 500 euro.
Tel. : 22 56 698

Cel. : 0682099377
Kontaktoj vetem me telefon


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2163 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, jap me qera apartment Tirane, jap me qera apartment Tirane, jap me qera apartment Tirane, jap me qera apartment Tirane, jap me qera apartment

Postuar Nga:

homesinalbania

Rr. Sami Frasheri Tirane


20/08/2009 12:02 pm


0682099377


Ofertat Më Të Shikuara