Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, jap me qera vile 2-kateshe, 350 m²(Rr:Jordan Misja)

Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rr.Jordan Misja

Jepet me qera Vile 2 Kateshe 350 m² me garazhd dhe oborr per parkim per 10 makina vetem per aktivitet biznesi si cerdhe, kopesht, shkolle, klinike, fondacion, shtypshkronje, etj por jo per banim familjeje.

Cel: 0682121009
Cmimi: sipas marreveshjes


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1351 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi