Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, jap me qera vile 2-kateshe, 350 m²(Rr:Jordan Misja)

Euro

Përshkrimi

Jepet Vile 2-Kateshe 350 m² (secili kat nga 175 m²) kati i pare perbehet nga 3 dhoma + 1 guzhine + banjo + sallon ndersa kati i dyte perbehet nga 3 dhoma + banjo + sallon + ballkon, me garazhd dhe oborr rreth 300 m² per parkim per 10 makina, vetem per aktivitet biznesi si cerdhe, kopesht, shkolle, klinike, fondacion, shtypshkronje, etj por jo per banim familjeje.

Cel: 0682121009
Cmimi: sipas marreveshjes


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , ,
Statistika: 1342 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi