Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit.

1000 Euro

Përshkrimi

Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 3+1+dhome gatimi me vete+garderobe+2Wc+2Bll me siperfaqe banimi 180 m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 4-te dhe te 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka shkalle te brendshme druri, ka pamje nga ullishta dhe orientohet ne Jug-Lindje. Kompleksi i banimit Kordrae Diellit ofron komoditet dhe relaks, pasterti dhe siguri te larte. Parkimi ne zone eshte i garantuar si dhe shume lehtesira si Bar-Kafe, Pishine. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, mobilim i ri.
Cmimi 1000 Euro/muaj. I negociueshem
__________________________________________________ _______
Tirana, for rent Apartment 3+1 Dublex at Sunny Hill Residence. Apartment with surface 180 sqm, has 3 bedrooms, 1 living room, 1 wardrobe, 1 kitchen, 2 bathrooms and 2 balconies, paved in parquet, 4-th and 5-th floor of a new building. The Apartment has internal wood stair, orientation South-West. The Residential Complex offers comfort and relaxes, high security. Parking space available in the area, Bar-Cafe, Pool, and Administration etc services. The Apartment is fully furnished, new furniture.
Price 1000 Euro/month. Negotiable.

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214


URL: http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2304 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Tirane, jap me qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit.

Postuar Nga:

tiranarealestate@gmail.com

prane Rezidences Kodra e Diellit.


19/04/2013 5:20 am


0672053361


Ofertat Më Të Shikuara