Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

vile me qera

3000 Euro

Përshkrimi

vila eshte 2 kateshe dhe 1 kate bodrum siperfaqja e viles 220 metra katrore ka nje oborre 1000 mera katrore te mbjellur me peme nga brenda 4 banjo 4 dhoma gjumi te medha 2 sallone te medha 1 ngrenje e gatimi dhe 1 pritje


URL: www.eltonjaupi71@yahoo.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 2010 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

vile me qera vile me qera vile me qera vile me qera