Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vile me Qera

1900 Euro

Përshkrimi

Vile me Qera, Tek Myslym Shyri

Jepet me qera Vile tre kateshe ne Rrugen Myslym Shyrri ne Tirane. Zone e qete dhe e sigurte. Infrastrukture e kompletuar dhe afersi me shume institucione, dyqane dhe aktivitete te tjera.
Kati i pare: ambiente gatimi dhe pushimi, holl dhe banjo
Kati i dyte dhe trete: 6 dhoma te medha dhe 2 banjo, ballkone dhe nje verande e madhe Parking per 2 makina.
Kat i nendheshem, bodrum
Ndertim i ri dhe i kompletuar.
Preferohen te huaj, ose jepet per zyra te ndryshme.

Cmimi 1900 euro / muaj

0692178865
alshtepia@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 989 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vile me Qera Vile me Qera