Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vile ne Selite 3 Kateshe

2500 Euro

Përshkrimi

Jap me qera ose shese vile 3 kateshe te Blloku i Vilave Selite

Siperfaqe trualli : 256 m2
Siperfaqe ndertimi 500 m2

Kati i I perbehet : 3 dhoma gjumi, sallon pritje, kuzhine dhe 1 tualet
Kati i II perbehet : 3 dhoma gjumi,sallon pritje, kuzhine,1 tualet + ballkone
Kati i III perbehet : 3 dhoma gjumi, 1 tualet + ballkone

Cmimi qerase : 2500 Euro / muaj

Adresa : Rruga–> Irfan Tomini.Rexhep Jella Vila nr 166

Nr kontakti : 069 40 87 088


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1062 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Vile ne Selite 3 Kateshe Vile ne Selite 3 Kateshe Vile ne Selite 3 Kateshe Vile ne Selite 3 Kateshe Vile ne Selite 3 Kateshe

Postuar Nga:

Shkelqim

Tirane


19/05/2011 5:36 pm


069 40 87 088


Ofertat Më Të Shikuara