Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ville e bukur me qera

1000 Euro

Përshkrimi

Dhoma 2 – Tualete 1
147 m2

Tipi
Vile

Karakteristikat
Ballkon(e), Verande, Ne rruge kryesore, Ashensor, Pamje e bukur

Përshkrimi
Apartamenti ndodhet ne qender te kryeqytetit me nje pamje te drejtperdrejte te “Tirana International Hotel”. Ka akses te menjehershem drejt te gjitha rrugeve kryesore te Tiranes. Vendndodhja e tij ju ben te shmangni trafikun dhe ju ofron njekohesisht relaksin. Eshte i pajisur me izolim ndaj zhurmave dhe siguron nje temperatur optimale ne te gjitha stinet.
Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1062 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ville e bukur me qera

Postuar Nga:

Erion Bregasi

Tirane, Rruga "Bardhok Biba"


18/08/2009 9:00 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara