Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

JEPET ME QERA AP. 1+1, KATI 6

25000 Lek

Përshkrimi

Ne Rr. Sul Bega, mbrapa shkolles 9-vjecare “4 Deshmoret”, Tirane, jepet me qera nje Apartament 1+1, i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi,
Verande.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje godine te re banimi me lartesi 7 kate. Eshte i orientuar nga Jug – Lindja. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar plotesisht. Preferohen familjare ose dy vajza.
Çmimi 25.000 Leke/muaj
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 965 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. SUL BEGA, TIRANE


26/06/2010 5:59 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara