Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jepet me qera apartament

15000 Lek

Përshkrimi

Zona/Rruga : Yzberisht

Jepet me qera apartament 1+1, ne Yzberisht, Unaza e Re, prane KMY-se , buze ruges kryesore, siperfaqe 63 m2, kati 8, me ashensor, dopjo xham, depozite e perbashket, pamje shume e bukur e Tiranes. Cmimi 20.000 lek/muaj(e mobiluar) dhe 15.000 lek/muaj(bosh).
Cel: 0693295272
Tel: 2 259 886


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2697 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jepet me qera apartament Jepet me qera apartament Jepet me qera apartament