Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane

370 Euro

Përshkrimi

Bulevardi Blu Kamez, perballe shkolles 9 – vjeçare,shesim apartamente,dyqane dhe garazhe:
Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2.
Cmimi:
Apartamentet: 370 Euro/m2.
Dyqane: 1300 – 2000 Euro/m2
Garazhe: 9000 Euro
Per me shume informacione mund te vini prane zyrave:
“ANA-KONSTRUKSION”sh.p.k
Adresa:
Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit IT OIL.Tirane
Tel: 0684014878 / 0682012626 Club:0695333356
e-mail: ana.konstruksion@gmail.com
Jeni te mirepritur.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 699 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kamez  shes  apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Tirane


29/10/2013 7:34 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara