Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane

370 Euro

Përshkrimi

Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe:
Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2.
Apartamente 3+1,siperfaqja 115 – 135 m2.
Cmimi:
Apartamentet: 370 euro/m2.
Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro
Per me shume informacione mund te vini prane zyrave:
“ ADA PROJET & CO ”sh.p.k
Adresa:
Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit IT OIL.Tirane
Tel: 0684014878 / 0682012626 Club:0695333356
e-mail: ana.konstruksion@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 720 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Tirana


29/10/2013 7:35 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara