Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane (Kamez “bulevardi Blu” tek Karburant ELDA)

370 Euro

Përshkrimi

Bulevardi Blu Kamez , ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2. Apartamente 3+1,siperfaqja 115 – 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim. Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem. Cmimi:
Apartamentet: 370 euro/m2.
Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 590 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane (Kamez “bulevardi Blu” tek Karburant ELDA)

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Tirane


24/10/2012 8:23 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara