Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kompleksi Tower Bridge BLINI 1 APARTAMENT FITONI 1 DHOME GJUMI

Kontakt

Përshkrimi

Kompleksi Tower Bridge ofron apartamente me izolim termik dhe akustik,2 kate ambjente tregtare dhe shesh pushimi për të gjithë banorët.
Përfitoni nga dhuratat fantastike të fundvitit.

* * * BLINI 1 APARTAMENT FITONI 1 DHOME GJUMI ! * * *
| Ofertë e vlefshme deri me 15 Janar 2012|

ORION Construction ju uron Gëzuar Festat 2012 !
Tel :+355 4 22 33 202 
Cel :+355 694059333
Cel :+355 694059502
E-mail : info@orion-construction.com
www.orion-construction.com


URL: http://www.orion-construction.com/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 5463 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kompleksi Tower Bridge  BLINI 1 APARTAMENT FITONI 1 DHOME GJUMI Kompleksi Tower Bridge  BLINI 1 APARTAMENT FITONI 1 DHOME GJUMI

Postuar Nga:

ORION Construction

Rr.Dibres prane shkolles se bashkuar


29/12/2011 11:48 am


+355 4 22 33 202


Ofertat Më Të Shikuara