Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kompleksi Tower Bridge OFERTE

Euro

Përshkrimi

ORION Construction”, eshte Kompania lider ne fushen e Ndertimit dhe Sherbimit ndaj Klientit ne Shqiperi.Kompleksi me i fundit i kompanise eshte Kompleksi Rezidencial “Tower Bridge – Ura qe lidh kullat.Ky Kompleks ofron tipologjite1+1, 2+1 dhe 3+1, dy kate parkim nentoke, hapesira te gjelberuara dhe nje mjedis relaksues te pajisur me nje ujevare, dhe sigurisht kompleksi ndodhet vetem 3 km nga qendra e Tiranes. Apartamentet jane te perbera nga mure ndarese me dopio tulle dhe izolues ne mes duke siguruar nje izolim perfekt akustik dhe termik.Materialet e zgjedhura per pajisjet hidrosanitare jane te linjes prestigjoze italiane “ Dolomite”qe garanton cilesine e larte te porcelanit dhe mishelatoreve. Impianti hidraulik dhe elektrik eshte ndertuar sipas standartit te komunitetit Europian.

^^ ^ ^ ^ ^ ^ O F E R T E ^ ^ ^^ ^^^ ^^ ^^
BLINI 1 APARTAMENT DHE PERFITONI 1 KUZHINE FALAS!

Vizitoni: www.orion-construction.com email:info@orion-construction.com
Cel. : +355 69 40 59 333
Cel. : +355 69 40 59 502


URL: http://www.orion-construction.com/
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1096 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kompleksi Tower Bridge OFERTE

Postuar Nga:

ORION Construction

Rr.Dibres


16/09/2011 6:01 am


+355 4 22 33 202


Ofertat Më Të Shikuara