Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Misto Mame, shiten 2 ap. me 390 euro/m2. 1+1 (77.16m2) dhe 2+1 (100.35m2)

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente ne Misto Mame, Tirane.

Pallati eshte ne ndertim e siper dhe ndodhet ne rruge kryesore. Apartamentet kane fushepamje te gjere.

Ap. 1+ me sip. 77.16 m2, kati i 4 banim dhe ap. 2+1 me sip 100.35 m2, kati i gjashte banim.

Pallati ka gjithsej 10 kate, 2 kate biznes dhe 8 kate banim, ka dhe mundesi parkimi.

Apartamentet jane te orientuar nga lindja.

Per me shume detaje: Mob: +355 68 20 56 356
e-mail: imobiliare@pespagroup.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 339 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi