Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT

500 Euro

Përshkrimi

OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT

KOMPLEKSI “ANA & ADA”

Apartamente & Dyqane,Unaza e Re.

Festat vijne ndryshe ne kompanine tone.

OFERTA STARTON: 25 Dhjetor-15 Janar.

Me rastin e festave te fundvitit kompanite e ndertimit “ANA-KONSTRUKSION”sh.p.k dhe “ADA-PROJEKT & CO”sh.p.k ofrojne paketen e re te ofertave Apartamente te reja banimi dhe dyqane pjese e kompleksit rezidencial “ANA & ADA”.

JU UROJME GEZUAR VITIN E RI DHE KRISHLINDJET.

“ANA-KONSTRUKSION”sh.p.k dhe “ADA-PROJEKT & CO”sh.p.k
Adresa:
Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit Taci Oil.Tirane
Tel: 0684014878 Club:0695333356
e-mail: ana.konstruksion@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1078 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT OFERTA SPECIALE PER FESTAT E FUNDVITIT

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Albania


26/12/2012 8:31 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara