Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrojme apartamente

900 Euro

Përshkrimi

Nese me pare keni vizituar kompleksin “Kristal” dhe qendren tregetare qe mban te njejtin emer, keni qene deshmitare te faktit se si nje kompleks mund te zhvilloje nje zone dhe te rrise cilesine e jetes ne te. Nese doni te beheni pjese duke jetuar ne nje komples te tille ne ju sjellim “Kompleksin Rezidencial Kristal 2” i cili po realizohet nen kujdesin e kompanise Edil al.
Per te gjithe ju qe doni te shihni me shume, vizitoni faqen tone te internetit http://www.edilal.com ose ejani prane Zyres tone te Shitjeve nga e Hene – e Premte ora 8:00-17:00 dhe diten e shtune nga ora 8:00-14:00.
Ndoshta vetem nje vizite mund t`ju bej te kerkoni me shume nga ambjenti ku jetoni.
Ju mirepresim!


URL: http:www.edilal.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 994 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofrojme apartamente

Postuar Nga:

Edil al

Rruga "Ndre Mjeda" , pas Fakultetit te inxhinieris se Ndertimit


12/07/2010 5:00 am


+355 (0) 4271 886/3


Ofertat Më Të Shikuara