Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Okazion, shiten 2 dyqane dhe 1 garzh, Korce

1650000 Lek

Përshkrimi

OKAZION Shiten 2 dyqane ne pallat te ri, kati I, dyqan me siperfaqe 35 m2 me cmim 50 000 lek/m2, dyqan me sip. 32 m2 me cmim 45 000 lek/m2, te pershtatshem per cdo lloj biznesi. Gjithashtu shiten 2 garazhe te perbashket me sip. 43 m2 me cmim 900 000 lek. shiten per arsye emigrimi. Nr. kontakti: 0683390692, 0692782209


URL: peronka
Fjalë Kyçe:
Statistika: 588 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

julian

Korce


10/12/2013 9:23 am


0692782209


Ofertat Më Të Shikuara