Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OKAZION Shiten apartamente në Vlorë

550 Euro

Përshkrimi

OKAZION Shiten apartamente në katin e parë të një objekti të ri në zonën rezidenciale “Uji i ftohtë”, ndërtesa është e vendosur në një nga kodrat e të qytetit të Vlorës vetëm 250 metra afër detit dhe “Plazhit të Ri”. Çmimi i banesave është mjaft elastik, duke filluar nga : 550 Euro/m2.
• Banesat 1+1 disponojnë: një sallon- kuzhinë, një dhomë gjumi martesore, një banjë dhe një ballkon.
• Banesat 2+1 disponojnë një sallon, një kuzhinë, një dhomë gjumi martesore, një dhomë gjumi për fëmijë, dy banjë dhe një verandë.
• Banesat 3+1 disponojnë një sallon, një kuzhinë, një ambient ngrënie, një dhomë gjumi martesore me ballkon,dy veranda, dy banjë dhe një ambient studio.
Objekti ka punime cilësore sepse ndërtuesit janë profesionistë me eksperiencë 16-vjeçare në projektimin dhe ndërtimin e Banesave dhe Vilave. Për më tepër informacion dhe për të vizituar apartamentin kontaktoni në Tel. +35533227587, Mob. +355684022710, Mob. +355682042040, Email: rentalbatros@gmail.com ose vizitoni zyrat tona në Vlorë, tek kryqëzimi i bulevardit “Ismail Qemali” me rrugën “Hasan Kushta”.

AIIIAP.1 Kati i parë,48.66 m2,550€/m2,27.000€.
AIIIAP.3 Kati i parë,51.98 m2,550€/m2,28.600€.
AIIIAP.4 Kati i parë, 58.62 m2,550€/m2,32.241€.
AIIIAP.7 Kati i dytë, 90.69 m2,600€/m2,54.414€.
AIIIAP.9 Kati i dytë, 64.15 m2,600€/m2,38.490€.
AIIIAP.14 Kati i tretë,64.15 m2,600€/m2,38.490€.
AIIIAP.15 Kati i tretë,38.17 m2,600€/m2,22.906€.
AIIIAP.16 Kati i katërt,158.6 m2,650€/m2,103.09€.
AIIIAP.20 Kati i pestë, 40 m2 , 650€/m2,26.000€.


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1391 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

StudioAlbatros

Vlorë


09/11/2011 5:55 am


+35533227587


Ofertat Më Të Shikuara