Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Okazion shitet vila 110.000 Euro

110000 Euro

Përshkrimi

Shitet vila 2 katshe dhe nje kat bodrum 500 m2 truall dokumente ne proces legalizimi.Vila eshte e suvatuar nga jashte dhe brenda,i gjithe ambienti eshte i shtruar me pllaka,ne cdo kat me nje banjo.Amienti eshte i paisur me dritare grila dhe dyer te brenshem dhe te jashtem. Adresa:Paskuaqn 50 m2 nga rruga kryesore. Per informacione te metejshme na kontaktoni:0695333356


Fjalë Kyçe:
Statistika: 888 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Okazion shitet vila 110.000 Euro

Postuar Nga:

vila

Tirane


19/08/2011 6:48 am


0695333356


Ofertat Më Të Shikuara