Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Rezidenca elegante Prestige Swiss

550 Euro

Përshkrimi

Rezidenca elegante \”PRESTIGE Swiss\”

Ofrojme per shitje apartamente te perfunduara me hipoteke prane plazhit te Golemit tek Malit te Robit .
Vendodhja e rezidences eshte prane pishave dhe ne nje zone te qete. Rezidenca ofron te gjitha komoditete si :
Sistem autonom per uje dhe drita 24 ore. Dyqane dhe ambjente sherbimi,restorant panoramik. Pishine, ambjente shplodhese dhe gjelberim.
Garazhe nentoke.
Vetem 5 minuta nga rruga nacionale dhe 3 minuta nga deti.
Te gjitha apartamentet kane pamje nga deti; me siperfaqe 58 m2 (1+1 +ballkon) ; 76m2 (1+1+ 2 ballkone);
88 m2 (2+1+1 ballkon), 97 m2 (2+1+1 ballkon+2 salla banje)

Dyqane me siperfaqe prej 60 m2 – 300 m2
Cmimi i apartamenteve fillon nga 550 euro/m2, i dyqaneve nga 1.200 euro/m2.
Apartamente qe fillojne nga 32.000 euro
Dyqane nga 72.000 euro

Per me teper mund te vizitoni website:

www.adriatikdf.com
e-mail: info@adriatikdf.com
Tel. : 00 355 42 222 044
Cel. : 00 355 69 20 50 505


URL: www.adriatikdf.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 983 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Rezidenca elegante Prestige Swiss

Postuar Nga:

Adriatikdf

Golem


09/07/2011 4:28 pm


00 355 69 20 50 505


Ofertat Më Të Shikuara