Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Rezidenciale – Shitje – Apartment

43000 Euro

Përshkrimi

Tirane, Rr.M.Mame
Dhoma 1 – Tualete 1
64 m2

Tipi
Apartament

Karakteristikat
Ballkon(e), Ne rruge kryesore, Zone Parkimi, Ashensor, Pamje e bukur

Përshkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te reja te konceptuara per banim ne TIRANE .
Me nje standarterte larta ku jane ruajtur mire gjithe distancat e banimit dhe me rruge te gjera dhe siperfaqe gjelberimi ai sherben si nje shtepi e mire per njerz qe sduan te shpenzojne shume para.
Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1049 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Rezidenciale – Shitje – Apartment

Postuar Nga:

Erion Bregasi

Tiranë


17/08/2009 9:11 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara