Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES APARTAMENT 1+1

57486 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. \”5 Maji\”, mbas Tregut, ne Tirane, ne Kompleksin e ri me ambiente banimi dhe sherbimi, 2 – 7 – 8 kate me 2 kat parkim nentoke, shes nje Apartament me siperfaqe 67.63 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor ne hyrje,
Tualet me ndriçim natyral,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Ballkon.
Apartamenti eshte ne faze ndertimi; ndodhet ne katin e gjashte banim, dhe eshte i orientuar nga Lindja.

Çmimi 850 Euro/m²


Fjalë Kyçe:
Statistika: 870 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi