Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 68 m² 32.000 Euro

32000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : perballe ish-Misto Mames (prane KMY)

Pallati eshte i ri, i termoizoluar, me ashensor, depozita uji te perbashketa, citofon, kontrate dritash, punime cilesore dhe pamje te pakufizuar e te bukur nga jugu.

Pallati eshte 9-katesh dhe apartamenti ndodhet ne katin e 7-te. Siperfaqja eshte 67,6 m2 dhe ka dhome ndenje e gatimi, dhome gjumi, korridor, banje, ballkon.

Cmimi eshte 32,000 Euro.

Per me teper, telefononi ne +355 4 222 5262 ose +355 69 20 29 218 ose ida_tirana@yahoo.com.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1395 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 68 m² 32.000 Euro shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 68 m² 32.000 Euro

Postuar Nga:

Ida_shqip

Tirane


27/08/2009 4:32 pm


+355 69 20 29 218


Ofertat Më Të Shikuara