Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes apartament 1+1+BLK Kati 4

27000 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje apartament 1+1+BLK Kati 4, 57 m² 27.000 Euro (Mali i Robit Golem)
Zona/Rruga : Mali i Robit Golem

Shes apartament 1+1+ ballkon , ne Golem, tek Mali i Robit , tek Mak Albania, ne nje pozicion fantastik, ne mes te pishave, 50 m nga deti , ajri i paster , uje dhe drita 24 ore, infrastrukture e perkryer. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. personat e interesuar mund te kontaktojne ne adresen e email l-mucmata@live.com

Tel. : 2 250 913

Cel. : 067 20 22 414


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1141 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes apartament 1+1+BLK Kati 4 Shes apartament 1+1+BLK Kati 4