Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartament

42000 Euro

Përshkrimi

Shes Apartament.Sallon + Dhome Gatimi + Dhome Gjumi.Ndodhet tek kompleksi Cabej perballe Kombinatit Misto Mame.I mobiluar ne menyre bashkekohore,i banuar vetem 6 muaj.Uje dhe drita 24 h.Kati i II banim.Orientimi i apartamentit LINDJE.Siperfaqja 69 m2. 42.000 Euro i diskutueshem . Nr.Tel. +355 695121814, +355 69 6250181.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1375 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Jonid Imeri

Kombinati Misto Mame ,Pallatet Cabej


01/06/2011 3:53 pm


+ 355 695121814


Ofertat Më Të Shikuara