Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes apartament 2+1 Kati 4, 100 m², i mobiluar

100000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Prane Kopshtit Zoologjik

Prane Kopshtit Zoologjik shitet apartament i ri 2+1 , siperfaqe 100 m2, kati 4, me hipoteke. Apartamenti disponon 1 dhome ndenje , ambient gatimi, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi , 2 banjo ku njera eshte me vaske hidromasazhi ,1 verande.Apartamenti eshte i mobiluar nga nje arkitekt interieri dhe mobilimi perfshihet ne cmim. Ka sistem ngrohje me gas i cili eshte ne funksion si dhe sistem me kondicioner, oxhak funksional, uje 24 h, ka nje vend parkimi te jashtem. Ka pamje te mrekullueshme te liqenit artificial dhe te Dajtit dhe nuk eshte mundesia per ndertim tjeter afer tij i cili mund te mbuloje kete pamje.
Apartamenti ka orjentim jug-lindje .Cmimi 100.000 euro.

__________________________________________________ ____________

Apartment 2+1 for sale

A very nice apartment for sale with panoramic view. It is located in a quiet area, with greenery,clean air ,near the zoo .
It has living room, kitchen, dining-room, 2 bedrooms ,2 bathrooms, 1 veranda.Total surface is 100 sq m.It is on the fourth floor.
The apartment is furnished by an interior architect with modern furniture which are included in price.
It has heating with gas also system with air conditioner and fireplace.It is with ownership documents.
The price is 100.000 euros.
kontakt vetem me tel

Tel. : 2256698

Cel. : 0684076707


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2542 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes apartament 2+1 Kati 4, 100 m², i mobiluar shes apartament 2+1 Kati 4, 100 m², i mobiluar shes apartament 2+1 Kati 4, 100 m², i mobiluar shes apartament 2+1 Kati 4, 100 m², i mobiluar shes apartament 2+1 Kati 4, 100 m², i mobiluar

Postuar Nga:

homesinalbania

Tirane


27/08/2009 5:16 pm


0684076707


Ofertat Më Të Shikuara