Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 123 m² 74.000 Euro (Bulevardi Vlore-Skele)

74000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Bulevardi Vlore-Skele

SHITET!

Apartament i madh 2+1, tek pallati “Aleksandria”. Kati 4 i banimit, Siperf. 123 m2, pamje nga Bulevardi dhe nga deti. (2 dhoma gjumi, sallon i madh dhe kuzhine, koridor, wc e madhe me parabanje, ballkon i madh harkor). I mobiluar, punime cilesore pllakash. Pa hipoteke, (me kontrate blerje). Çmimi 123 * 600 euro/m2 = 73.800 euro (inegociueshem).
INFOVLORA Real estate
Shit-blerje, qirà per pasuri të paluajtëshme
Pallati Hanxhari prane Raiffeisen Bank
Skele, Vlore
ALBANIA
tel/fax:00355 332 30889,
mob:00355 0692342041, Skype name: Hektoreal
infovlora@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2690 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 123 m² 74.000 Euro (Bulevardi Vlore-Skele) shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 123 m² 74.000 Euro (Bulevardi Vlore-Skele) shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 123 m² 74.000 Euro (Bulevardi Vlore-Skele) shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 123 m² 74.000 Euro (Bulevardi Vlore-Skele) shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 123 m² 74.000 Euro (Bulevardi Vlore-Skele)

Postuar Nga:

INFOVLORA Real estate

Vlore


26/08/2009 3:28 pm


0692342041


Ofertat Më Të Shikuara