Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes apartament 5+1+A+BLK Kati 3, 190 m²

Kontakt

Përshkrimi

Ne zonen me te pelqyer nga diplomate e biznesmene te huaj,per aresye te qetesise qe ofron dhe afersise me qendren ,prane “Vilave Amerikane”,300 m nga Rr e “Elbasanit” shitet kati i trete dhe i katert i nje vile kater kateshe.Secili apartament perbehet si me poshte :
Soggiorno, kuzhine, sallon pritje, dy dhoma dopjo, nje dhome teke, dy banjo, njera private(me hyrje nga dhoma), terrace 25 m2 e perfshire ne sip e pergjitheshme, dhe me nje parkim privat!
Kati i katert ka lart edhe nje terrace prej 160 m2, cmimi i se ciles eshte 50% e cmimit te apartamentit.
Projekti eshte marre ne Firenze, dhe punimet kryhen nga nje firme me pervoje 10 vjecare ne Firenze, dhe perfshijne:
Termoizolim sipas standarteve EC, veshje fasade me tulla dekorative, dy oxhaqe, dritare dhe dyer druri masiv,persiane tip Veneziane, parket druri masiv,vaske dhe dush me hidromasazh, etj etj. Planimetria eshte bashkangjitur tek fotot ne PDF.
Apartamentet jane te paperfunduar keshtu qe mund te behen modifikime pa e rritur koston perfundimtare. Pervec fasades qe nuk eshte e ndryshueshme per aresye estetike, per ndarjet e brendeshme mund te bihet dakort sipas kerkeses. Dhe nese deshirohet qe punimet te behen vete do te ulet cmimi.
Çmimi nenkuptohet me punime te perfunduara dhe eshte i diskutueshem!!!
Mos hezitoni qe per cfaredo kerkese paraprake si planimetri apo pamje prospekti, mund te me kontaktoni pa asnje obligim te metejshem, mjafton qe te me dergoni nje adrese e-mail.
Kontakt:
0672159660
3d@dardandesign.com
P.S. Ofrohet dhe kerkohet qetesi!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1722 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes apartament 5+1+A+BLK Kati 3, 190 m² Shes apartament 5+1+A+BLK Kati 3, 190 m² Shes apartament 5+1+A+BLK Kati 3, 190 m² Shes apartament 5+1+A+BLK Kati 3, 190 m²

Postuar Nga:

Shes apartament 5+1+A+BLK Kati 3, 190 m²

Tiranë - Albania


11/10/2009 2:49 pm


0672159660


Ofertat Më Të Shikuara