Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 2,

Euro

Përshkrimi

Shitet apartament me hipoteke ne katin e DYTE te nje objekti te ri ne zonen rezidenciale Uji I Ftohte vetem 50 metra nga deti. Apartamenti disponon nje salon/guzhin nje dhome gjumi martesore, nje banjo dhe nje ballkon.Objekti ka punime shume cilesore. Apartamenti eshte i orientuar nga jug perendimi. Per te bere nje vizite ne kete apartament mos hezitoni te telefononi ne zyrat tona Tel. +35533227587 ose te dergoni nje e-mail.

Qyteti : Vlore Tipi i Pronës : Rezidenciale – Apartament Dokumentacioni i pronës : Me çertifikatë pronësie Dhoma gjumi : 1 Tualete : 1 Dhoma ndënje : 1 Mobilimi : E pamobiluar Sip. m² : 48 Çmimi : 32 000 EURO Kontrata : Shitje Kodi : AIIAP8

Adresa Uji I ftohte

Karakteristika Ballkon , 50 m nga Deti, Zone Parkimi, Ashensor, Pamje e bukur


Fjalë Kyçe:
Statistika: 704 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

StudioAlbatros

Vlore


01/10/2011 7:30 am


+35533227587


Ofertat Më Të Shikuara