Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes apartament ne Tirane

600 Euro

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, ne Yzberisht, Unaza e Re, prane KMY-se , buze ruges kryesore, siperfaqe 63.3 m2, kati 8, me ashensor, dopjo xham, grila, depozite e perbashket, citofon, instalime te sistemit te ngrohjes, kontrata drita dhe uje, punime cilesore, pamje shume e bukur e Tiranes. Cmimi 600 Euro/m2.
kontaktoj vetem me telefon
Cel: 0693295272
Tel: 2 259 886


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2772 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

oferta

Yzberisht, Tirane


20/08/2009 11:47 am


0693295272


Ofertat Më Të Shikuara