Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartament tek Rr: “Myslym Shyri”

182000 Euro

Përshkrimi

Ky apartament eshte i konceptuar ne menyre perfekte per te kenaqur kerkesat me te bashkohore. Ndodhet ne katin e VI me pamje drejt pjeses piktoreske te Tiranes. Nga veranda mund te fokusohesh tek perendimi i diellit dhe te kalosh kohe cilesore. Eshte me akses te plote nga rruget kryesore te Tiranes. I harmonizuar bukur me stil modern por edhe funksional.

Kontakt:

Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


URL: http://www.century21thepoint.com
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2459 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Apartament tek Rr: “Myslym Shyri” Shes Apartament tek Rr: “Myslym Shyri” Shes Apartament tek Rr: “Myslym Shyri” Shes Apartament tek Rr: “Myslym Shyri”