Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartament tek Rruga”Irfan Tomini”

90 000 Euro

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone qe po merr zhvillim ne shume aspekte dhe shume afer institucioneve. Me nje aksesibilitet ndaj rrugeve kryesore dhe me nje planimetri shume funksionale qe lejon ndryshime nga me rrenjesoret dhe pershtatje sipas deshires. Pamja eshte e orientuar drejt qytetit dhe shume piktoreske.

Kontakt:

Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


URL: http://www.century21thepoint.com
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 3275 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Apartament tek Rruga”Irfan Tomini” Shes Apartament tek Rruga”Irfan Tomini” Shes Apartament tek Rruga”Irfan Tomini” Shes Apartament tek Rruga”Irfan Tomini” Shes Apartament tek Rruga”Irfan Tomini”

Postuar Nga:

Century21

Tirane


19/08/2009 6:27 am


00355694051804


Ofertat Më Të Shikuara