Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes apartamente 1+1 2+1 3+1

Kontakt

Përshkrimi

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim:
Apartamente 1+1, siperfaqja 65 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 90 – 100 m2.
Apartamente 3+1 siperfaqja 110 – 130 m2.
Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.
Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.

Cmimi:
Apartamentet: 550 euro/m2.
Dyqane: 1500 – 2500 euro/m2
Garazhe: 9000 euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1064 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes apartamente 1+1  2+1  3+1 Shes apartamente 1+1  2+1  3+1 Shes apartamente 1+1  2+1  3+1

Postuar Nga:

ANA KONSTRUKSION

Unaza e Re, Tirane


03/03/2011 9:15 am


0684014878 / 0682012626


Ofertat Më Të Shikuara