Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes apartamente 1+1 2+1

400 Euro

Përshkrimi

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe:
Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2.

Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.
Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.

Cmimi:
Apartamentet: 400 euro/m2.
Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro

Cel. : 0684014878 / 0682012626
E-mail: ana.konstruksion@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 910 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ANA KONSTRUKSION

Kamez


23/03/2011 6:02 am


0684014878 / 0682012626


Ofertat Më Të Shikuara