Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez.

370 Euro

Përshkrimi

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 – 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, system ngrohje, dritare dopioxham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.
Cmimi:
Apartamentet: 370 euro/m2.
Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 579 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez.

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Kamez


07/04/2015 9:34 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara