Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re.

Euro

Përshkrimi

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 – 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 – 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 – 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje.Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, system ngrohje, dritare dopioxham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.
Cmimi:
Apartamentet: 500 euro/m2.
Dyqane: 1500 – 2500 euro/m2
Garazhe: 9000 euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 415 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re.

Postuar Nga:

Ana Konstruksion

Tirane,Unaza e Re


04/08/2014 8:10 am


0684014878


Ofertat Më Të Shikuara