Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Apartment

170000 Euro

Përshkrimi

Dhoma 2 – Tualete 2
169 m2

Tipi
Apartament

Karakteristikat
Kondicioner, Ballkon(e), Garazh, Ne rruge kryesore, Zone Parkimi, Ashensor, Pamje e bukur

Përshkrimi
Apartamenti ndodjhet ne katin e fundit te nej ndertimi tekjet cilesor dhe qe ofron kushte cilesore per banim.
I pozicionuar ne nej nder sheshet kryesore te kryeqytetit me rruge qe te cojne shpejt ne n pjese te ndryshme te Tiranes por dhe ne qendren historike te saj ate te ish bllokut ,nga njera nane dhe pozicionmi i institucioneve shteterore dhe private nga ana tjeter e bejne ate nje shanc qe sduhet humbur.
Erion Bregasi
ebregasi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051804


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1198 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Apartment

Postuar Nga:

Erion Bregasi

Tirane, Rr.Sulejman Delvina


17/08/2009 1:37 pm


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara