Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes banese ne Prishtine

Kontakt

Përshkrimi

Shes banesen ne lagjen Lakrishte ne Prishtine me siperfaqe 70m2 neto, kati i gjashte, e rinovuar dhe mobiluar. Ka ashensor dhe punon cdo here. Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me terpezari, kuzhine, korridor, banje dhe ballkon. Dokumentacioni ne rregull. Kontakti: +377 44 503416


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3373 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine Shes banese ne Prishtine

Postuar Nga:

Leonora

Sipas marreveshjes


17/01/2011 3:05 pm


044/503416


Ofertat Më Të Shikuara