Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes BMW 525 VITI 1998.

Kontakt

Përshkrimi

SHES BMW 525 TE VITIT 1998, ME NAFTE MAKINA ESHTE ME SEDILJE LEKURE, NGJYRE E ZEZE. ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE, MAKINA KA VETEM PAK KOHE QE KA HYRE NE SHQIPERI DHE ESHTE ME DOGANE TARGA TE NXJERRA . MAKINA SHITET 6500 EURO, i padiskutueshem ose mund te nderrohet me nje makine tjeter me kamjo automatike
Tel. : 0694397355
0693947012
kontaktoj vec me tel


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1089 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes BMW 525 VITI 1998.

Postuar Nga:

doarto

Tirane


29/08/2009 8:24 am


0693947012


Ofertat Më Të Shikuara