Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes garsioner ne prishtin/Sofali

20.000 Euro

Përshkrimi

Shes garsioneren 38.57 m2 ne Prishtin ,Rruga Sofali 100 metra para fakultetit Auk-it, Banesa eshte ndertim i ri, ne katin e 5, ka banjo dhe kushinen me sallon,ballkon,dhe koridor.Qmimi 21.000.per me shum info na kontaktoni.Ju Faliminderit


Fjalë Kyçe:
Statistika: 917 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi