Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes kapanon per pune

Kontakt

Përshkrimi

vendodhja ish parku mallrave shkozet (durres)
toka dhe objekti me letra me tapi te rregullt
toka 374 m2 e cila 100 metra esht objekt (kapanon) me leje ndertimi
**nr tel- 0682252455** cmimi i ineresushem


Fjalë Kyçe:
Statistika: 712 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

gim mece

durres shkozet


20/10/2011 10:16 am


0682252455


Ofertat Më Të Shikuara